EPS – Protipožární zabezpečení

EPS (elektronické požární systémy) jsou zabezpečovací systémy, které slouží k detekci a případnému hasení požárů. Tyto systémy jsou obvykle vybaveny senzory kouře, tepla nebo jiných požárních příznaků, které jsou schopny rychle detekovat požár a spustit alarm. Po detekci požáru jsou EPS schopna spustit alarm či evakuaci budovy a zaslat tuto informaci na centrální řídicí jednotku nebo na hasičskou stanici. Elektronické požární systémy se často používají v budovách s vysokým rizikem požáru, jako jsou například nemocnice, školy nebo kancelářské budovy, aby zajistily co nejrychlejší reakci při vzniku požáru a minimalizovaly škody a především zachránily životy.

Zaměřujeme se na instalaci požárních systémů Hochiki.

Hochiki

Hochiki je společnost, která se specializuje na výrobu a prodej požárních systémů a komponentů. Jejich požární systémy jsou navrženy tak, aby zajistily rychlou a účinnou detekci požáru a spuštění alarmu, což pomáhá zabránit šíření požáru a chránit osoby a majetek před požárem.

Hochiki nabízí širokou škálu požárních systémů pro různé aplikace, od malých kancelářských budov až po velké průmyslové budovy. Jejich požární systémy jsou k dispozici ve dvou hlavních kategoriích: konvenční a adresné.

Konvenční požární systémy jsou navrženy tak, aby detekovaly požár pomocí snímačů kouře nebo tepla a spustily alarm. Tyto systémy jsou vhodné pro menší budovy nebo pro aplikace, kde je nutná jednoduchá a spolehlivá detekce požáru.

Adresné požární systémy jsou navrženy tak, aby detekovaly požár a určily přesnou polohu požáru pomocí adresných snímačů. Tyto systémy jsou vhodné pro větší budovy nebo pro aplikace, kde je nutná přesná lokalizace požáru.

Hochiki také nabízí širokou škálu příslušenství, jako jsou různé typy snímačů, kontrolní panely a záložní zdroje napájení, které lze použít pro vytvoření kompletního požárního systému.

Všechny požární systémy Hochiki jsou navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší bezpečnostní standardy a jsou certifikovány pro použití v různých zemích po celém světě.

[table id=1 /]

Gelerie